corfu airport transfer

INK3.DE

warsztaty dla dzieci


KONTAKT

INK3.DE

NOWOŚĆ !

URODZINKI 3D

taxi from heathrowZobacz więcej…

DŁUGOPISY 3D

Rysunek 3D to narzędzie rozwoju pasji i motywacji. Dzieci sięgają do ukrytych pokładów swojego potencjału. Forma takiego, kreatywnego spędzania czasu wolnego przez dziecko wzmacnia koncentrację i uczy cierpliwości oraz umożliwia rozwój wyobraźni przestrzennej  i zdolności manualnej. Pod okiem instruktorów dzieci uczą się systematycznej pracy oraz realizowania coraz to trudniejszych projektów. A nagrodą za pilny udział w zajęciach jest własny wykonany projekt!


Zobacz więcej

PROJEKTOWANIE 3D

PROJEKTOWANIE, MODELOWANIE 3D I DRUK 3D: Warsztaty z projektowania, modelowania oraz druku 3D prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanych miłośników druku 3D. Na zajęciach przekazywana jest wiedza odnośnie całego procesu tworzenia wydruku 3D od fazy projektu przez modelowanie po wydruk. Uczestnicy warsztatów zasięgną wiedzy na temat obsługi drukarki i technologii druku 3D oraz zostanie im przekazana wiedza na temat samego projektu wybranego modelu. Cała ta ścieżka zostanie zakończona samodzielną pracą nad własnym wydrukiem. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas kilku spotkań warsztatowych pozwala bez problemów rozpocząć efektywne drukowanie .

Cena: 60 pln / 2h


KONTAKT

ROBOTYKA

Robotyka i programowanie to przyszłość dlatego też oferujemy naszym małym miłośnikom formę spędzania czasu wolnego, która pozwoli rozwinąć ich zainteresowania, które mogą bardzo zaowocować w ich przyszłym życiu oraz kierunkowego rozwoju. Podstawy programowania, działania silników i robotyki Twoje pociechy mogą przyswoić podczas fascynującej przygody z rówieśnikami. Do zajęć wykorzystujemy zestawy Robo,jackpot 6000 strategy to już nie klocki, a prawdziwe roboty! Robotyka dla dzieci to fantastyczne połączenie kreatywnej zabawy z wtajemniczeniem w możliwości, jakie dają programowanie oraz elektronika. Przebieg zajęć jest dostosowany do indywidualnych umiejętności i wiedzy uczestnika.

Cena: 35 pln / 1h, 70 pln / 2h


KONTAKT

KRAWIECTWO

Na warsztatach z szycia oraz rękodzieła dzieci poznają szycie od podstaw, zaczynając od ćwiczeń małej motoryki poprzez zapoznanie  się z igłą i nitką a następnie maszyną do szycia, poznając jej budowę, działanie i obsługę. Wykonują kreatywne projekty rozwijające umiejętności manualne. Najważniejsze jest jednak to, że każde dziecko wyjdzie z zajęć z dokończoną pracą!

Do końca stycznia: 65 pln/2h

Cena normalna: 75 pln/2h


KONTAKT

DESIGN

Na warsztatach z designu dziecko wcieli się w rolę prawdziwego projektanta. Dzieci mają największą zdolność do innowacji, stymulujemy kreatywność rozumianą jako umiejętność tworzenia nowych rozwiązań. Sami staramy się być kreatywni, choć zdecydowanie dajemy szansę naszym małym współtwórcą. Pomożemy najmłodszym w zagadnieniu jak odbierać przestrzeń oraz nauczymy ich odpowiedzialności za jej kształtowanie oraz utrzymanie.


KONTAKT