airport transfers corfu

INK3.DE

warsztaty dla KAŻDEGO


KONTAKT

INK3.DE

PROJEKTOWANIE 3D

PROJEKTOWANIE, MODELOWANIE 3D I DRUK 3D: Warsztaty z projektowania, modelowania oraz druku 3D prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanych miłośników druku 3D. Na zajęciach przekazywana jest wiedza odnośnie całego procesu tworzenia wydruku 3D od fazy projektu przez modelowanie po wydruk. Uczestnicy warsztatów zasięgną wiedzy na temat obsługi drukarki i technologii druku 3D oraz zostanie im przekazana wiedza na temat samego projektu wybranego modelu. Cała ta ścieżka zostanie zakończona samodzielną pracą nad własnym wydrukiem. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas kilku spotkań warsztatowych pozwala bez problemów rozpocząć efektywne drukowanie .

Cena: 60 pln / 2h


KONTAKT

SZYCIE NA MASZYNACH

Zrób coś dla siebie! Stworzyliśmy program warsztatów z szycia na maszynach dla początkujących jak i zaawansowanych. Przede wszystkim atmosfera i miłe spędzenie wolnego czasu – Jazz, kawa, ciasto i doskonała zabawa. Czego chcieć więcej!


Zobacz więcej…

FOTOGRAFIA

U nas możesz wynająć miejsce na profesjonalną sesję zdjęciową oraz na przeprowadzenie  warsztatów  z fotografii. Sami również prowadzimy warsztaty i zajęcia z fotografii –  to propozycja dla wszystkich kochających robienie zdjęć, niezależnie od wieku  posiadanego aparatu, przeznaczone dla fotoamatorów, którzy w oryginalny sposób chcą sobie przyswoić oraz usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii plenerowej, podróżniczej, street foto, rodzinnej czy portretów. 

Wynajem przestrzeni pod studio

foto / wideo: 70 pln / h


KONTAKT

MAKIJAŻ

Zapraszamy na warsztaty z makijażu z uwzględnieniem aktualnych trendów. Warsztaty odbędą się w formie pokazu oraz indywidualnych konsultacji, przekażemy Wam wiele praktycznych informacji i pomożemy dobrać odcień podkładu  do każdej cery. Pomożemy wykonać szybki, dzienny makijaż oraz na specjalne okazje.  Pokażemy jak w sposób naturalny zamaskować niedoskonałości skóry. Wspólnie zrobimy przegląd Waszych kosmetyczek!


Zobacz więcej…

MALOWANIE NA SZKLE

A może Artterapia? Jest to terapia przez sztukę.Przy pomocy symboli, poprzez działania plastyczne spełnia funkcję korekcyjną, jak i stymulującą. Umożliwia samopoznanie, pobudza świadomość motywów własnych działań i zachowań, pobudza wyobraźnię. Na warsztatach z malowania na szkle wykorzystujemy technikę malowania ręcznego polegającą na nanoszeniu farb na szkło. Inną metodę, którą będziemy wykorzystywać to metoda fusingu, czyli stapiania szkła na gorąco w piecu do tego przeznaczonym.Zajęcia obejmują naukę cięcia szkła, malowania na szkle farbami fusingowymi, wpalanymi w szkło.


KONTAKT

RĘKODZIEŁO FLORYSTYKA

Kreatywne spędzanie czasu wolnego  dla całej Rodziny a może z koleżankami przy lampce wina?Warsztaty z florystyki to idealny sposób na połączenie dobrej zabawy z nauką o roślinach. W kameralnym atmosferze możemy wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami, uczymy się precyzji i cierpliwości, otwieramy się, inspirujemy i pobudzamy kreatywność.  Jednym z naszych ulubionych zajęć jest ,,Las w słoiku”, rośliny, mech, dekoracje, duży słój i wiele pomysłów !

Cena: 120 pln / 2,5h


KONTAKT